Citas iespējas


    Lai pirts rituāla iedarbība būtu efektīvāka, uz procedūrām var ierasties iepriekš, lai sagatavotos un noskaņotos rituālam un lai atslēgtos no ikdienas rūpēm!

    Izvēdinot galvu pirms pirts, meklējot saikni ar dabu, var pastaigāt pa Abula krastu, apskatīties Spreņu(Dzērvīšu) klintis, uzņemt enerģiju no lielajiem akmeņiem, kas ir kā saikne starp pagātni, tagadni un nākotni. Katrs akmens ir ar savu nozīmi, enerģiju un vēsturi.

    Bioloģiskajās pļavās un mežā var sasiet pašas īpašākās slotiņas, savākt sev tīkamās pirts zāles un tējas, vienkārši izbaudīt dabisko skaistumu!

    Var apskatīties piemājas saimniecību, kuru apdzīvo dažāda izmēra rukši, vistas, tītari, zosis, bites... Drīkst ar viņiem aprunāties, samīļoties, iedot ēst... Drīkst iesaistīties lauku darbos. Ja paveicās un māk uzvesties klusi var redzēt Alņus, briežus, stirnas, zaķus un citus savvaļas dzīvnieciņus.

GALERIJA - Apskates vietas, lietas, dzīvnieciņi atbilstoši sezonai un gadalaikam.... starpbrīžos starp pirts apmeklējumiem un bērnu priekam!

    Ābeles un ceriņi pilnziedā!
    

   Bišu saimes

   Ziemas negaidītāatnākšana un pārsteigtā ābolu raža


   Ja uzvedās uzmanīgi var ieraudzīt arī Alņus


   Cāļi vēsajās pavasara dienās


Cāļi, nu jau paaugušies


   Pīlēni


  Sivēntiņi diendusā


   Trušu mamma ar jauno paaudzi


Tītaru mamma ar saimi

Rukšu mamma ar pēcnācējiem


Jaunā zosu paaudze..0
 .